Nadruki na płytach CD DVD BLU-RAY

serv_cd3Wykończeniem profesjonalnie wykonanej płyty CD/DVD jest informacja o jej zawartości. Oferujemy wiele technologii wykonywania nadruków na płytach CD/ DVD i BluRay, każdorazowo dobierając odpowiednią do oczekiwań Klienta. Wykonujemy nadruki próbne (od ręki), dzięki czemu przed zleceniem usługi mogą Państwo zobaczyć jej efekt.


 
 

  • oferujemy nadruki we wszystkich technologiach wykorzystywanych do tego typu zadań (atrament, offset, sitodruk)
  • doradzamy wybór odpowiedniej technologii uwzględniając Państwa oczekiwania odnośnie jakości i projektu oraz ilości i przeznaczenia płyt
  • Przy niskich nakładach (do 500szt.), szybkim terminie realizacji usługi i zdjęciach polecamy druk atramentowy
  • Najwyższą jakość przy dużej ilości płyt oferuje druk offsetowy
  • Dla nadruków o zwiększonej trwałości i tych, gdzie istotne jest idealne odwzorowanie barw polecamy sitodruk o najwyższej rozdzielczości
  • wykonujemy próbny nadruk w cenie zlecenia (tylko przy technologii INK)
  • Pomagamy przy adaptacji projektu
  • umożliwiamy zamówienie on-line, bez konieczności wychodzenia z biura i dostarczamy wykonane płyty kurierem na wskazany adres

Druk atramentowy Polecany przy niskich nakładach od 1 do 500 sztuk, oraz gdy zależy Państwu na bardzo szybkim terminie realizacji zlecenia. Nadruki na CD/DVD wykonywane są na profesjonalnych drukarkach. Druk atramentowy wyróżnia się, bardzo dobrą jakością, szczególnie jest to widoczne, gdy w projekcie nadruku, znajdują się zdjęcia.

Offset Metoda offsetowa umożliwia Państwu uzyskanie najwyższej jakości nadruku na płytach CD przy stosunkowo niskim koszcie.

Sitodruk Nadruk na płytach CD-R i DVD-R, wykonywany jest techniką wysokorozdzielczego, wielokolorowego sitodruku. Nadruk może zostać wykonany do 6 kolorów barwami CMYK i Pantone – np. biały podkład + CMYK (pełen kolor). Nadruk cd i dvd wykonuje się przy użyciu najlepszych gatunkowo farb, utwardzanych promieniami UV. Sitodruk to gwarancja jakości oraz trwałości nadruku i kolorów.

Podaj nam nakład oraz rodzaj materiału jaki chcesz umieścić na płytach, doradzimy Ci najbardziej opłacalną oraz wydajną metodę. Każde zlecenie wyceniamy indywidualnie. Prosimy o wysłanie zapytania, przygotujemy indywidualną wycenę.

Czas przygotowania wyceny nie przekracza 2h


Zapytanie o wycenę
>
>
>
>
>
>
>
>
Please wait...

Share Button

Pracujemy dla: